SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Telltale Games Yeni ve Sürpriz Bir Duyuru Yapacak

telltale games

Geçtiğimiz haftalarda Game of Thrones ve Tales from the Borderlands serilerine başlayan Telltale Games’den yeni ve sürpriz bir açıklama gelecek.

Telltale Games’in PR direktörü Job Stauffer, twitter’da yaptığı “gizemli” açıklamalarla heyecan yarattı. Aşağıda göreceğiniz gibi Noel tatili öncesinde çok gizli ve sürpriz bir duyuru yapabileceklerini söyleyen Stauffer, hemen ardından bu duyurunun 2014’te yaptıkları hiçbir işle “direkt” olarak ilgili olmadığını söyleyerek bizleri daha da heyecanlandırdı. Ancak “direkt olarak” sözü biraz kafa karıştırıp can sıkmıyor da değil, zira onlardan alıştığımız tarzda bir oyun ortaya çıkmayabilir.

Hızını alamayan Stauffer aynı zamanda esprili bir dille bu duyurunun Telltale Games ve bir başka oyun geliştiricisiyle ortak bir çalışma olacağının sinyalini verdi. Kendi türünde oyunları genellikle kendi içlerinde yapan bir ekip oldukları için iyice kafa karıştıran bu detayı “direkt olarak” lafıyla birleştirince benim aklıma bol karakterli dövüş oyunlarından birine Telltale Games oyunlarındaki karakterlerin eklenebileceği gibi tabiri caizse vasat duyurular geldi. Umarım ben yanılıyorumdur ve yılbaşında bir hediye de onlardan gelir!

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.