SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Temmuz Ayının Playstation Plus Oyunları Belli Oldu!

PS Plus

Playstation kullanıcılarına özel olarak hizmet veren Playstation Plus servisi belli bir üyelik ücreti karşılığında oyunları Temmuz ayında da bedava olarak sunmaya devam ediyor. Eurogamer’ın 10 üzerinden 9 verdiği, 4 kişiye kadar ok savaşı yapılabilen, retro (eski usül) grafiklere sahip olan TowerFall Ascension Playstation 4 platformu için Plus’a gelecek. Ayrıca 1989 yılında çıkmış bir aksiyon-macera olan Strider’ın remake olarak Plus’a gelerek dönüşünü gerçekleştirecek.

Playstation 3 cephesinde genel olarak serisinin diğer oyunlarına göre gereksiz aksiyonu bol keseden verip alışılmış korku hissiyatını vermemesiyle zayıf halka olarak kabul edilen Dead Space 3 yer alıyor. Evrenin derinliklerinden gelen üçüncü Dead Space oyununda John Carver’la muazzam uzay atmosferini solumak, TPS oyun türünü de olan özleminizi gidermek isterseniz bu oyunu kaçırmamak için hiçbir neden kalmadı. Bir diğer oyun da bulmaca ağırlıklı Vessel oluyor. Göze hoş gelen grafikleriyle ve güzel fizik motoruna sahip Vessel’i deneyebilirsiniz.

PS Vita tarafında da Lego evrenini akıllıca açık dünya türüyle harmanlanmasıyla, birçok DC süper kahramanlarını bulundurmasıyla eğlenceli oyun olan LEGO Batman 2: DC Superheroes yer alıyor. Bir de capcanlı renkli ve çizgi film vari grafiklere sahip Doki Doki Universe, Plus için oynanabilir hale gelecek. 

''Beasto'' Furkan Talan
5 yaşından beri oyuncu. ProWrestling fanı olması cabası. Tam bir dövüş oyunları manyağı. Bir de Dünya Yıldız'ını FIFA'da yendi.