HABERLER

TESL JAWS OF OBLIVION ÇIKTI

Oyuncuları Mehrunes Dagon’un Daedric diyarı Oblivion’a taşıyan The Elder Scrolls: Legends genişleme paketi Jaws of Oblivion; PC ve Android cihazlar için çıktı, iOS cihazlar için de haftanın ilerleyen günlerinde çıkacak. Bethesda Game Studios’un sevilen oyunu The Elder Scrolls IV: Oblivion’dan esinlenmiş 75’in üzerinde yeni kart bulunduran Jaws of Oblivion, dehşet verici Deadraları Oblivion’ın alevli kapılarından çekip oyun alanına taşıyor.

Jaws of Oblivion, The Elder Scrolls IV: Oblivion nostaljisini Legends’a taşıyor ve Invade adlı yeni mekaniği getiriyor. Ayrıca yeni pakete hazır olmanız için iki yeni önceden ayarlanmış deste, yeni bir oyun alanı ve dahası da var. Jaws of Oblivion kart paketleri şu andan itibaren oyun içinde satın alınabilir. Oblivion kapılarını kapatmayı mı yoksa kaosun dünyayı özgürce sarmasını mı seçeceksiniz? The Elder Scrolls: Legends’ı hemen oynayıp seçiminizi yapın.

Jaws of Oblivion fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

*Basın Bülteni

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...