SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

THE DIVISION 2 AÇIK BETA FRAGMANI VE DETAYLARI YAYINLANDI

The Division 2 için özel betalar düzenlenlemiş olan Ubisoft, bu hafta sonu oyunu tüm oyuncuların beğenisine sunacak. PlayStation 4, Xbox One ve PC için test niteliğinde olan açık beta sürümü, 1-5 Mart tarihleri arasında üç platformda da erişilebilir olacak. Ubisoft açık betanın ön yükleme, başlangıç ve bitiş saatlerini şu şekilde belirti:

Avrupa ve Orta Doğu için;

  • Ön yükleme: 28 Şubat 2019, Türkiye saati ile 12:00
  • Başlangıç: 1 Mart 2019, Türkiye saati ile 12:00
  • Bitiş: 5 Mart 2019, Türkiye saati ile 12:00

Tom Clancy’s The Division 2‘nin açık betasında 5 yan görevin yanı sıra, oyun içeriğinin bir kısmına da erişim sağlanabilecek. Açık betada, Dark Zone ve Skirmish modu da oynanabilecek oyun modları arasında yer alırken,The Division 2, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Epic Store ve Uplay platformlarında) için 15 Mart‘ta çıkış yapacak. Ubisoft‘un Tom Clancy’s The Division 2 açık betası için yayınlamış olduğu videoya aşağıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz. Konu hakkında daha detaylı bilgiye Ubisoft’un resmi sitesinden de ulaşabilirsiniz.

 

Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.