SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

[E3 2014] The Division’ın E3 2014 Videosu Yayınlandı

Massive Entertainment’ın geliştirdiği, Ubisoft’un yayınlayacağı MMO-Aksiyon-RPG türündeki Tom Clancy’s The Division’ın E3 2014 tanıtım videosu yayınlandı. 2015’e ertelenerek bekleyenlerini üzen oyunlar arasında olan The Division, Ubisoft’un en merak edilen yapımlarından birisi.

Post-apokaliptik bir atmosfere sahip olan oyunda para yoluyla bulaşan bir virüs yüzünden yıkıma uğraşım bir şehirde hayatta kalmaya çalışıyoruz. PS4, Xbox One ve PC için 2015 yılı içinde beğenimize sunulacak olan oyunda ayrıca hava şartları değişebilirken gündüz-gece döngüsü de yer alacak. Snowdrop Engine ile geliştirilen oyun görsel yönden de oldukça iddialı geliyor. 2015’in en çok beklenen yapımlarından biri olan The Division adına E3 2014’te 9 Haziran tarihinde bir sunum gerçekleşecek. Ubisoft’un Twitch ve Youtube hesaplarından canlı izlenebilecek olan sunumu merakla bekliyoruz, iyi oyunlar.

The Division’un E3 2014 şerefine yayınlanan tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...