SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

The Elder Scrolls: Blades 1.5 Güncellemesi Neler Getiriyor?

The Elder Scrolls: Blades için 1.5 güncellemesi, büyük değişikler ve arzu edilen özellikler ile yayımlandı. Arena tüm oyunculara açılırken beraberinde PvP, loncalar ve lonca arkadaşları ile eşya alım-satımı için diğer oyuncuların şehirlerini ziyaret etme fırsatı imkânı da getiriyor. Ganimet sistemi değişikliği de 1.5 güncellemesi ile geldi ve tüm sandık zamanlayıcılarının kaldırılması da dahil olmak üzere oyuncuların ganimetleri kazanma şeklini değiştiriyor.

·         Arena Mod PvP geldi – Herkese açık olan Arena modu, oyuncular level 5’e ulaştığı anda onlara ganimet ve şan elde etmek için birebir karşılaşma fırsatı veriyor. Üç elin ikisini alanın kazandığı maçlardaki her galibiyet, oyuncuları oyun içi liderlik sıralamasında üst sıralara çıkaracak.

·         Ganimet Sistemi Değişti – 1.5 güncellemesi, en çok istenilen değişikliklerden biri olan Sandık zamanlayıcılarının kaldırılmasını beraberinde getirdi. Artık her nadirlik seviyesinden Sandıklar hemen açılabilecek ve oyuncular içinde ne olduğunu görmek için beklemek zorunda kalmayacak. Güncelleme ayrıca hem sıradan düşmanlardan daha fazla ganimet düşmesini sağlıyor hem de her görev sonundaki boss dövüşlerindeki ganimeti artırarak oyuncuların bu başarıları karşılığında daha iyi ödüllendirilmesini sağlıyor.

·         Loncanı kur – Arena Moduna ek olarak, oyuncular artık yepyeni lonca sistemi ile Blades’i arkadaşlarıyla birlikte deneyimleyebilirler. Lonca arkadaşlarınızla ticaret yapmak için loncalar kurun, şehirlerini ziyaret edin ve Arena’da isim yaparak loncanızı temsil edin.

·         Yılbaşı İçeriği – Son olarak, 1.5 güncellemesi Aralık ayı boyunca yeni kış temasının yanında yılbaşı süslemeleri, özel paketler ve mağazadaki indirimler ile oyunculara yılbaşı neşesini yayıyor.

Güncelleme 1.5’in bütün değişiklerini gözler önüne seren yeni fragmanı buradan izleyebilirsiniz:

Geliştiricilerimizin yeni özelliklere kısaca dikkat çektiği videoyu da buradan izleyebilirsiniz:

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...