SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

The Evil Within Adına Yeni Detaylar…

Tango Gameworks’un geliştirdiği ve Bethesda Softworks’un yayınlayacağı hayatta kalma-korku türündeki The Evil Within adına yeni detaylar gelmeye başladı. Resident Evil’ın yaratıcılarından biri olan Shinji Mikami’nin yeni korku oyunu The Evil Within, özellikle Resident Evil hayranları tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor.

Ağustos 2014’ten Ekim 2014 tarihine ertelenen oyun adına paylaşılan yeni bilgilere göre oyunu bitirmek 15-20 saat arası sürecek. Ayrıca oyun için Season Pass ve 3 adet DLC çıkarılacak. 3 indirilebilir içerikten ilki testereli psikopat Boxman’i kontrollerimize verecek ve görev bazlı haritalardan oluşacak. Diğer 2 DLC ise dedektif Sebastian Castellanos ve acemi ortağı Juli Kidman’ın hikayelerine yoğunlaşacak. 3 DLC’yi de içerecek Season Pass ise yakında PSN ve Xbox Live ve PC platformunda ön siparişle 19.99 $’a satın alınabilecek. DLC’lerin çıkış tarihleri şu an için belirsiz fakat oyunun 17 Ekim 2014’te PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için çıkacağını biliyoruz. Özlenen korkuları The Evil Within’le yaşayabilmek dileğiyle, iyi oyunlar.

The-Evil-Within

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...