SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

The Flock Bu Ay İçinde Çıkıyor!

the-flock

Vogelsap tarafından geliştirilen bağımsız korku oyunu olan The Flock’un çıkış tarihi açıklandı. 21 Ağustos tarihinde piyasaya sürülecek olan yapım PC platformu için satışa çıkarılacak. Ancak oyunu oynamak istiyorsanız elinizi çabuk tutmakta fayda var.

Çünkü yapımcı ekip tarafıdan yapılan açıklamaya göre oyunun kaderi oyunculara bağlı. Firmanın belirlemiş olduğu 215,358,979 sayısından oyunda ölen her oyuncu sonrası birer birer eksilecek. Bu rakam sıfıra ulaştığında ise oyun satıştan kaldırılacak. Oyuna sahip olmayı başaran oyuncular ise ikinci seviyeye geçecek. Bu seviyenin nasıl tamamlanacağı ise henüz açıklanmadı.

Oyunun yapımcı yönetmeni Jeroen van Hasselt konuyla ilgili olarak Bu tür oyunlarda genellikle ilerleyen dönemlerde online oyuncu sayısı azalır. Oyunda yer alan oyuncular da ya çok üst seviye oyuncular olur ya da yeni başlayanlar. Bu da çok eğlenceli bir oyun deneyimi sunmuyor açıkcası. Biz de bu durum oluşmaması için oyunu hala oynayan oyuncular üzerinde gelişmeler yaparak, bu olasılıklardan feragat etmiş olacağız. açıklamasında bulundu.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.