SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

The Football Manager Documentary Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Football-Manager-Documentary

SI Games’in geliştirdiği Football Manager oyunu için hazırlanan belgesel The Football Manager Documentary için yeni bir video paylaşıldı.

Futbol menajerliği için alternatif gerçekliğe kaçanların hikayesinin anlatılacağı uzun metrajlı, belgesel tadında bir film olacak olan “An Alternative Reality”: The Football Manager Documentary’nin tanıtım videosu yayınlandı. İngiltere’de bir günlük vizyona girecek olan belgeselin daha sonra dijital ortama aktarılacağı belirtiliyor.

FilmNova tarafından çekilen filmin gösterimi 7 Ekim’de İngiltere’de Vue sinemalarında gerçekleştirilecek. Tanıtım videosunda eski Manchester United oyuncusu ve şimdilerin teknik direktörü Ole Gunnar Solkskjaer, Futbol danışmanı Jon McLeish ve Aberdeen’nin unutulmaz defans oyuncusu ve Rangers ile başarılar yakalamış şuan ki Genk teknik direktörü Alex McLeish yer almakta.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.