SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

The International 2015 Sinemalarda!

The International

Evet yanlış duymadınız. Valve’ın geliştiriciliğini yaptığı Dota 2’nin en büyük turnuvası olan The International’ın bu seneki finalleri sinema salonlarında izlenecek. Dota 2’nin en büyüğünün belirleneceği turnuva 3-8 Agustos tarihleri arasında KeyArena Seattle Center’da gerçekleşecek.

Valve’ın Fathom Events ile yaptığı işbirliği sonucunda yapılacak olan turnuvanın maçlarını sinema salonlarından izlemek mümkün olacak. Yapılan anlaşmaya göre Amerika’da dört yüz adet sinema salonu bu organizasyon için ayarlanmış durumda.

E-Spor tarihinin en büyük ödül havuzuna sahip olan The International 2015’in ödül havuzu satılan compendiumlarla şuan 16.5 Milyon Dolar’a ulaşmış durumda. Turnuvaya kısa bir süre kala bu rakamın 20 Milyon barajını geçip geçmeyeceği herkesin merak konusu? Sizce geçer mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

dota 2 the international 2015
The International: Dota 2 Championships 2015
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.