SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

The International 2015’in Şampiyonu Evil Geniuses!

The International

Dota 2’nin en büyük şampiyonası olan The International, bugün yapılan final karşılaşmasıyla birlikte sonlandı. Turnuva yeni bir şampiyona merhaba dedi. Amerika takımı olan Evil Geniuses, finalde Çin ekibi CEDC Gaming’i 3-1 yenerek 2015 senesinin en büyük Dota 2 takımı olmayı başardı. Evil Geniuses en son düzenlenen Dota 2 Asia Championship’i de kazanmasıyla bu turnuvanın en büyük favorileri arasında gösteriliyordu. Geçen sezonun şampiyonu olan Newbee, daha önce şampiyonluğu bulunan NaVi ve Invictus Gaming takımları ise başarısız bir turnuva geçirerek son sıralarda yer aldı.

İkinci olmayı başaran CEDC Gaming takımının, üçüncü olan LGD Gaming takımının geçen seneki akademi takımından oluştuğunu da belirtmekte fayda var. 18 milyon Dolarlık dünyanın en büyük ödül havuzuna sahip e-Spor etkinliği olan The International 2015’de kazanan takımların aldığı ödüller şu şekilde;

The International 2015
The International 2015
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.