SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

The International 6’da Gruplar ve WildCard Eşleşmeleri Açıklandı!

The International

Dünyanın en büyüğünü belirleyecek olan Dota 2 turnuvası The International 6’ya doğrudan katılan on dört takımının yer alacağı grupları belli oldu. Bunun yanı sıra gruplara yerleşecek son iki takımı belirleyecek olan WildCard elemesinde de eşleşmeler açıklandı.

Dört takımın yer alacağı WildCard elemelerinde Escape Gaming ile compLexity Gaming karşılaşırken, Execration ile EHOME karşı karşıya gelecek. Karşılaşmalardan galip gelen takımlar Kazananlar Finali’ne yükselecek. Kaybedenler ise Kaybedenler Yarı Finali’nde mücadele verecek. Kazananlar Finali’nde kazanan takım, B grubunda yer almaya hak kazanacak. Kaybeden takım ise Kaybedenler Yarı Finali’ni kazanan takım ile Kaybedenler Finali’ne çıkacak. Kaybedenler Finali’nde kazanan takım da A grubunda yer alacak. Peki A ve B gruplarında hangi takımlar yer alıyor?

A grubunda; LGD Gaming, Natus Vincere, Evil Geniuses, Alliance, Wings Gaming, OG ve TNC Gaming yer alırken, B grubunda da; Team Liquid, Fnatic, MVP Phoenix, Newbee, Team Secret, Digital Chaos ve Vici Gaming Reborn yer alıyor.

The International 6 WildCard
The International 6 WildCard
The International 6 Gruplar
The International 6 Gruplar
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.