SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

The Order: 1886’nın İlk Resmi İncelemesi Fransa’dan!

The Order 1886

PS4’ün merakla beklenen oyunu The Order: 1886’nın yayın ambargosu 19 Şubat’ta 15.00’da kalkıyor. Ekibimizden Murat “Ejderha” Sönmez ile Afşar Tuna “PintiPanda” Akşen’in 19 Şubat Perşembe günü yayın ambargosu kalkar kalkmaz, Multiplayer Live ekranlarında oynayacağı oyunun ilk resmi incelemesi Fransa’dan geldi.

Yayın ambargosuna rağmen, Jeux Video Magazine oyunun incelemesini şimdiden yayınlandı. The Order: 1886’a 20 üzerinden 15 veren Jeux Video Magazine’in oyunun incelemesindeki konu başlıkları şöyle;

Oynanış olarak: Basit ama etkili aksiyona sahip. Kötü tasarlanmış gizlilik içeren bölümler bulunmakta.
Grafiksel olarak: Aşırı düzeyde yüksek bir doku seviyesi bulunmakta. Efektler oyunucun aklını başından alacak cinsten. Sinematik ile oyun arasında herhangi bir farklılık yok.
Ses olarak: Silahların verdiği sesler gerçekten ateş ediyormuş hissiyatı yaşatıyor. Oyunda yer alan müzikler etkileyici.

Oyunu aceleye getirmeden yedi saatte bitirdiklerini ve bu sürenin yarısını sinematiklerin aldığı belirtilmiş. Oyunun film ve oyun arası bir yapım olduğunu belirten JVM, yapımın yarı yarıya başarılı olduğu görüşünü savunmuş. Bakalım siz oyuncuların görüşleri ne yönde olacak.

The Order:1886
The Order:1886
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.