SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

The Order: 1886’nın Satışları Beklenildiği Gibi!

The Order 1886

PlayStation 4’e özel olarak çıkarılan The Order: 1886’nın satış rakamları ile ilgili geliştirici firma Ready at Dawn tarafından bir açıklama yapıldı. Radikal bir karar alınıp Sony çatısından ayrılan Ready at Dawn, Blizzard’ın önemli isimlerinden biri olan Paul Sams’i kadrosuna kattı.

Piyasaya çıkışının ardından oldukça hayal kırıklığı yaratan ve eleştiri yağmurunu tutulan The Order: 1886 hakkında konuşan Sams, oyunun satış rakamlarının ancak Sony tarafından açıklanabileceğini, ancak beklenen seviyede olduğunu belirtti. The Order: 1886’nın çıktığından bu yana gerçekleştirdiği satış başarısını sizinle paylaşmak isterdik. Ne yazık ki bunların paylaşımı sadece Sony tarafından yapılabiliyor. Ancak yine de size oyunumuzla gurur duyduğumuzu ve satışların beklenilen seviyede olduğunu söyleyebilirim. açıklamasında bulundu.

The Order:1886
The Order:1886
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.