SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

The Order: 1886’ya Devam Oyunu Gelmesi Gündemde

The Order:1886

Geçtiğimiz hafta içinde piyasaya giriş yapan ve oldukça da iyi bir satış yakalayan The Order: 1886’nın eleştiri puanlarına baktığımızda oldukça düşük puanlar alarak eleştirilere maruz kalmıştı. Kısa süre süren bir hikayeye sahip bir oyuna yüksek bir meblağ vermenin de pek istenilen bir durum olmadığı da oyuncular tarafından belirtiliyor.

NeoGAF kullanıcılarından shinobi602, The Order: 1886’nın devam oyununun geliştirilmeye başladığını belirtti. Ready At Dawn’ın devam oyununu geliştirmesi için 120-130 kişilik bir ekiple çalıştığını belirten kullanıcı, şirketle gerçekleştirdiği konuşmada geliştirme aşamasında yaşanan sıkıntının da zaman sınırı olduğunu belirtti.

Triple A oyunu olarak çok geniş olmayan ama çok da azımsanmayacak sayıda bir ekip olması, firmanın eğer onaylanırsa devam oyunu için eski hatalarını sürdürmeyip, oynanışa ağırlık vererek oyuncuları memnun etmeye çalıştığı anlaşılabiliyor. Bakalım resmi olarak nasıl bir açıklama yapılacak merakla bekliyoruz.

the-order-1886
The Order: 1886
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.