SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

The Pillars of the Earth, Adventure Oyunu Oluyor!

The Pillars of the Earth

Ken Follet’in dünya genelinde ünlenen romanı The Pillars of the Earth, Adventure oyun türünde piyasaya çıkarılacağı duyuruldu. Oyun, Daedalic Entertainment tarafından geliştirilecek ve Bastei Lübbe tarafından dağıtılacak. Piyasaya çıkışı ise 2017 yılı olarak belirlenmiş. The Pillar of the Earth’ün yer alacağı platformlar ise; PC, Mac, PS4, Xbox One ve iOS.

Roman’ın yazarı Ken Follet bu gelişme ile ilgili duygularını şöyle belirtti. “Sanırım en ünlü kitabım olan The Pillars of the Earth’ün, Daedalic tarafından oyuna çevrilecek olmasından dolayı çok heyecanlıyım. Oyunun yeni nesillere kitaplarıma ilgi duymasını sağlayacağını düşünüyorum.”

Deadalic Entertainment’ın kurucusu ve CEO’su Carsten Fichtelmann’da ” Bastei Lübbe ve Ken Follett ile birlikte bu kadar derin tarihi bir kitap için en uygun türün adventure olduğuna karar verdik. Oyun, dünyanın en çok okunan yazarlarından birinin kitabından uyarlama olacağı için, bizi yapım aşamasında çok zorlu bir süreç bekliyor. Ayrıca bu fırsatın bize verilmesinden dolayı çok heyecanlı, mutlu ve gururluyuz.”

The Pillars of the Earth
The Pillars of the Earth
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.