HABERLER

The Sims 4’e Ücretsiz Güncellemeler Geliyor

The Sims 4

Hayır, bunu da yanlış duymadınız. Tetris filmi ne kadar gerçekse, The Sims serisinden beklenmeyecek bir biçimde ücretsiz gelen güncellemeler de o kadar gerçek. Açıkçası bunun sebebinin oyunun, hayranları tarafından yerden yere vurulması olduğunu düşünüyorum ama umarım devamını da görürüz.

Ekim ayında gelecek güncellemeyle oyuna eklenecek özelliklerden ilki hayaletler. Simleriniz öldükten sonra hayalet olarak oyun dünyasına dönebilecekler. Üstelik önceki tüm özelliklerini koruyor olacaklar ve üstüne hayalet olmaktan gelen yeni özellikleri de olacak. Kontrol ettiğiniz yaşayan siminizle o hayaleti evinize yaşamaya davet ederseniz de evin bir ferdi olarak oynanabilir bir karaktere dönüşecek. Ve eğer yeterince cesur olursanız, hayalet simi tekrar gerçek hayata döndürmeyi deneyebileceksiniz.

Cadılar bayramı temalı bu güncellemede gelen bir başka yenilik de Star Wars kostümleri. Artık oyunda vereceğiniz cadılar bayramı partilerinde Darth Vader, Yoda vb. Star Wars karakterleri olarak giyinebilirsiniz. Ayrıca, çok istenen daha fazla göz rengi seçeneği de oyuna eklendi. Yani bir anime karakteri veya uzaylı gibi gözlere sahip simleriniz olsun istiyorsanız, artık bunu yapabileceksiniz.

Kasım ayı güncellemesinde ise oyuna havuzlar eklenecek. Detay vermiyorlar ancak oyundaki en önemli eksiklerden biri olarak kabul edilen havuzların bu kadar erken ve tamamen ücretsiz gelmesi çok sevindirici.

Aralık ayında ise yeni kariyerler ve kariyer ödülleriyle yeni simler yaratıp hemen işe sokmak isteyeceksiniz. Ya da mevcut siminizle istifayı basıp hayallerinizin peşinde koşacaksınız!Star_Wars_Costumes

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.