SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

The Sims 4’ün Beklenen Havuz Güncellemesi Geldi!

The Sims 4 Pool

EA’in oyunculara sözünü verdiği havuz güncelleme oyunculara ücretsiz olarak sunuldu. The Sims 4 sahiplerinin merakla beklediği güncelleme dün itibariyle oyuna eklendi.

The Sims 4 piyasaya çıkışını gerçekleştirdiğinde, oyuncuların büyük tepkisini toplayan ve oyuna yapılan eleştirilerin başında gelen havuz olmaması durumu sonrasında EA, durumu düzelteceğini ve oyuna havuzların ekleneceğinin sözünü vermişti.

The Sims 4’e gelen havuz güncellemesiyle beraber istediğiniz şekilde, istediğiniz derinlikte havuzlar üretebiliyorsunuz. Ayrıca bu havuzlara çatı yapma imkanınız da bulunuyor. Bunun yanı sıra oyuna yeni mayolarda eklendi. Havuzda gereğinden fazla kalan karakterleriniz ölebiliyor. Havuzda ölen karakterlerin hayaletleri mayoyla ortalıkta dolaşıyor. İşte EA’in ücretsiz olarak sunduğu havuz güncellemesinin videosu sizlerle;

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.