SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

The Witcher 2017’de Beyaz Perdeye Geliyor!

the witcher 3

CD Projekt RED’in geliştirdiği kült seri olan The Witcher için oyuncuları sevindirecek yeni bir gelişme yaşandı. Her ne kadar The Witcher serisi popüleritesini oyunlarla kazanmış olsa da, aslında serinin ana kaynağı Andrzej Sapkowski’nin aynı adlı romanı oluşturuyor.

Geçtiğimiz dönemlerde söylenti olarak gündemde yer alan The Witcher’ın beyaz perdeye yaşınması durumu netlik kazandı. Platige Films, oyuncular arasında oldukça popüler bir yapım olan The Witcher’ı beyaz perdeye yaşıma kararı aldı. Filmin yapımcılığını The Mummy’den tanınan Sean Daniel üstlenecek. Yönetmen koltuğunda daha önce CD Projekt RED ile çalışmış olan Oscar adayı olmayı başarmış Tomasz Baginski oturacak.

Buffy the Vampire Slayer’ın senaristi Thania St. John filmin senaristi olacak. Filmin konusunda ise ilk romanın sonrasını işlenecek. Platige Films, The Witcher’ı aynı oyun dünyasında olduğu gibi beyaz perdeye de seri olarak taşımak istiyor. Serinin ilk filmi 2017 yılında beyaz perdede olması bekleniyor.

Bakalım The Witcher, oyun dünyasında yakaladığı başarıyı, sinema evreninde de yakalayabilecek mi?

The Witcher 3: Wild Hunt
The Witcher 3: Wild Hunt
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.