SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

The Witcher 3, Çıkış Yapmadan Bir Milyona Ulaştı

The Witcher 3 Wild Hunt

CD Projeckt RED’in geliştirdiği ve yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan, The Witcher serisinin son halkası The Witcher 3: Wild Hunt’ın piyasaya sürülmesine son bir hafta kaldı. Oyun henüz piyasaya sürülmemiş olmasına rağmen ise ulaştığı satış rakamları ise şaşırtıcı.

Pek çok oyun piyasaya çıkış yaptığı sene içerisinde ulaşamadığı rakama, The Witcher 3, sadece ön sipariş ile ulaştı. The Witcher 3’ü ön sipariş ile satın alan oyuncu sayısı toplamda bir milyona ulaşmış durumda.

Resmi Facebook sayfasından yapılan açıklama ile birlikte The Witcher 3’ün bir milyon ön siparişe ulaştığı açıklandı. Oyunun piyasaya çıkışından bir kaç gün önce sitelerin paylaşacağı ilk inceleme puanları ve çıkış yaptığı haftayı da ele alıcak olursak bu sayının ikiye katlanması çok uzak bir ihtimal olarak gözükmüyor. Bakalım The Witcher 3’ün finansal yılın sonunda ulaşacağı satış rakamı ne olacak?

the-witcher-3
The Witcher 3: Wild Hunt
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.