SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

The Witcher 3’ün İçeriği Tamamlandı

the witcher 3 ciri

İkinci kez ertelenmesine rağmen The Witcher 3’ün içeriğinin tamamlandığı söyleniyor.

Bir e-posta vasıtasıyla Nerdacy‘e konuşan CD Projekt Red CEO’su Marcin Iwinski, “Son bug’ları kaldırıyoruz ve hala bazı bölgelerde optimizasyon çalışmaları yapıyoruz.” diyor. “Bunun sonucunda daha akıcı ve içinde kendinizi kaybedebileceğiniz bir oyun deneyimi sunmaya çalışıyoruz ve evet, tabii ki tüm platformlarda daha güzel gözükecek olması da bu çalışmaların bir sonucu olacaktır.”

“Oyun içeriği tamamlandı ve kilitlendi, bu aşamadan sonra oyuna herhangi bir içerik eklemesi veya değişikliği yapılmayacak. The Witcher 3’ün açık dünyasının boyutu ve derinliği eşi görülmemiş düzeyde, dolayısıyla sakın korkmayın, bu oyun sizlere başından haftalarca kalkamayacağınız kadar çok oynanış sunacak.” diye de ekledi.

Son erteleme geldiğinde bunun sebebi olarak insanların AAA kalitesindeki oyunlara güveninin kalmayışını göstermiş ve 2014 yılında pek çok firmanın yaptığının aksine gerçekten bitmiş ve bug’lardan yoksun bir oyun çıkarmak istediklerini söylemişlerdi. The Witcher 3: Wild Hunt, bir aksilik çıkmazsa 19 Mayıs 2015’te piyasada olacak.

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.