SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

The Witcher 3: Wild Hunt’ın Yaratıklarına Merhaba Deyin

The Witcher 3 Wild Hunt

CD Projekt RED’in geliştirdiği RPG dünyasının yılın en çok beklenen yapımlarından birisi olan The Witcher 3: Wild Hunt’ın yaratıklarının nasıl hayata geçirildiği bir video ile paylaşıldı. CD Projekt’in resmi Youtube kanalından paylaştıkları video çıkışına sayılı günler kalan oyunu bekleyenleri sevindirecektir.

Oyunun yapımcılarının görüntüleri eşliğinde yayınlanan videoda The Witcher 3’te mücadele edeceğimiz karada ve denizde yaşayan pek çok yaratığı görme fırsatını buluyoruz. Yaratıkların zayıf noktaları hakkında ipuçları da veren yapımcılar serinin fanlarını heyecanlandıracak görüntülerle süslü bu videoyla bekleyenlerini daha da sabırsızlandıracak gibi… 19 Mayıs 2015 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformlarına çıkacak The Witcher 3: Wild Hunt bakalım beklenen ölçüde başarılı olabilecek mi? Heyecanla geri sayıma başladık, iyi oyunlar.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...