SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

The Witcher 3’te Yükleme Ekranı Olmayacak

The Witcher 3 Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt’ın piyasaya çıkışına az bir zaman kaldı. CD Projeckt, oyunculara bugün çok güzel bir haberin açıklamasını yaptı. Çoğu oyuncunun Bloodborne’daki yükleme ekranından çektiği çileyi CD Projeckt iyi takip etmiş olacak ki, The Witcher 3’te yükleme ekranının olmayacağını açıkladı.

CD Projeckt RED ekibinden Jonas Mattsson yaptığı açıklamada Oyunda yükleme ekranı yok. Oyuncular yükleme ekranını sadece oyuna başladığında, öldüğünüzde ve hızlı seyahat yaptığınızda görecekler. Hızlı seyahatlerde ise, gittiğiniz uzaklığa göre yükleme ekranının süresi değişecek. Seyahatiniz kısa oldukça yükleme ekranı çok ama çok kısa olacak. Biz The Witcher 3’ün tam, bütün ve devasa bir tecrübe olmasını istiyoruz. Binalardan dışarı çıktığınızda bile yükleme ekranı göremeyeceksiniz.” dedi.

The Witcher 3: Wild Hunter
Görselin 4K çözünürlüklü orijinaline ulaşmak için üzerine tıklayınız.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.