SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

The Witcher 3’ü D&R’dan Ön Siparişle Aldıysanız Biraz Daha Bekleyeceksiniz!

the witcher 3

CD Project RED’in geliştirdiği RPG oyunu The Witcher 3: Wild Hunt’ın dünyasında kaybolmak için artık saatler kaldı. Tabii oyunu D&R’dan ön sipariş yoluyla almadıysanız… Mağazanın internet adresinden yapılan açıklamaya göre oyunu bu yolla alanlardansanız 19 Mayıs 2015 günü oyunu oynama şansınız bulunmuyor. Çünkü açıklamaya göre 13 Mayıs 2015 tarihinden sonra The Witcher 3’ü D&R’dan önsipariş yoluyla alanlara oyun 23 Mayıs 2015’ten sonra gönderilmeye başlanacak.

The Witcher 3 için artık saatleri sayan oyuncular için oldukça kötü bir haber olsa gerek. 23 Mayıs’tan itibaren gönderimler başlayacağına göre muhtemelen oyunu oynamanız 25 Mayıs ve sonrasına kalacaktır. Ne diyelim D&R’ın bu davranışı pek çok oyuncuyu mağdur edecek gibi…  Yılın en çok beklenen yapımlarından biri olan ve ön siparişle 1 Milyon satış rakamını geride bırakan The Witcher 3; 19 Mayıs 2015’te PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Maalesef oyunu D&R’dan ön sipariş ile alanlar için biraz daha sabır diyoruz, iyi oyunlar.

Aşağıdaki görsel The Witcher 3’ü D&R’dan ön siparişle alan mutsuz bir grubu ilgilendiriyor…

DR siparis The Witcher 3

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...