SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

The Witcher 3’ün İlk Gün Güncellemesinin Boyutları Belli Oldu

CD Project RED’in geliştirdiği RPG arenasının oldukça sevilen serisi The Witcher’ın 3. oyunu olacak The Witcher 3: Wild Hunt’ın ilk gün güncellemesiyle beraber geleceğini biliyoruz. PS4 ve Xbox One için ilk gününden bir güncellemeyle gelecek oyunun bu güncellemesinin boyutu PS4’te 482 MB, Xbox One’da ise 588 MB olacak.

Çıkışına artık saatler kalan The Witcher 3: Wild Hunt’ın güncellemesi bazı performans iyileştirmelerini beraberinde getirecek. Yapay zekada, diyaloglarda, çevre detaylarında, ve görsellikteki iyileştirmelerinin yanı sıra genel performans artışı da bu güncellemeyle hedeflenenler arasında. PS4’te doğal 1080p çözünürlükte çalışacak olan The Wticher 3, bu güncellemeyle beraber Xbox One’da 900p ile 1080p arasında dinamik çözünürlüğe sahip olacak. Evet, oldukça önemli gözüken ilk gün güncellemesi sanırım kaçınılmaz… The Witcher 3, 19 Mayıs 2015’te PC, PS4 ve Xbox One için beğenimize sunuluyor. Artık saatler kaldı, iyi oyunlar.

the witcher 3-2

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...