SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

The Witcher 3’ün Sonu Bol Alternatif İçeriyor!

The Witcher 3 Wild Hunt

CD Projekt RED’in geliştirdiği ünlü serisi The Witcher’ın son haklası The Witcher 3: Wild Hunt’tan yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. 19 Mayıs’ta piyasaya sunulacak olan oyunun tam otuz adet sonu bulunmakta.

Tabi bu otuz adedin hepsi birbirinden farklı sonlar değil. Bir kaç adet büyük farklı sonlar bulunmakta, Daha sonra bu büyük farklı sonlar kendi aralarında çeşitlendirilmiş. Böylece toplamda otuz alternatifli bir son oyuncular için hazırlanmış. Böylece harika bir oyunun oyuncuları beklediğini söyleyebiliriz.

Aynı zamanda oyunun PS4 sunumunda doksan adet farklı dövüş animasyonu bulunmakta. Bazı dövüş oyunlarından bile fazla sayılabilecek bir rakam. Hatta The Witcher 2’de bu sayının yirmi olduğunu da hatırlatalım. The Witcher 3 her yönüyle oyuncuları etkileyebilecek bir yapım olmayı sizce başarabilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

The Witcher 3 Wild Hunt Thumbnail
The Witcher 3 Wild Hunt
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.