SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

The Witcher Adventure Game Geliyor!

CD Projeckt RED’in el üstünde tutulan oyun serisi The Witcher’a yeni bir oyun geliyor. The Witcher Adventure Game isimli oyunun türü beklenmedik şekilde bir RPG değil, her ne kadar mobil platformlar için de geliştiriliyor olsa da oyun aslında Monopoly gibi bir board game yani zarlarla, figürlerle oynanan bir masaüstü oyunu. Oynanış olarak aynı bilgisayar oyununda olduğu gibi gibi görev alıp karakterinize seviye atlatabileceksiniz. Oyunda seçilecek sadece 4 kişi var. Serinin bilinen baş karakteri canavar avcısı Geralt, bir ozan olan Dandelion, güzelliğiyle büyüleyen büyücü Triss ve tehlikeli savaşçı Yarpen Zigrin seçilebilir karakterler olarak karşımıza çıkacak.

CD Projeckt ile kart oyunları ve masa üstü oyunları tasarlayan Fantasy Flight Games (FFG) önderliğinde geliştirilen Witcher Adventure Game, Android ve iOS’a ve tabii ki kutulu olarak 2014’te geleceği kesinleştirildi.

''Beasto'' Furkan Talan
5 yaşından beri oyuncu. ProWrestling fanı olması cabası. Tam bir dövüş oyunları manyağı. Bir de Dünya Yıldız'ını FIFA'da yendi.