SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

theHunter: Primal, Bir Dinozor Avı Oyunu

Just Cause’un geliştiricisi Avalanche Studios’un da desteğiyle Avalanche motoruyla yapılan theHunter’ın ayrı bir oyun olarak yan oyunu çıkıyor. Üstelik dinozor avlıyoruz!

Geliştirici Expansive Worlds’ün duyurusuna göre stüdyoda bir yan proje ve deney olarak başlayan oyun başarı gösterince ayrı bir oyun olarak çıkarılmasına karar vermiş. Çocukluğunu Carnivores oynayıp dinozor avlayarak geçiren biri olarak heyecanlandığımı söylemeliyim. Carnivores’dan sonra çıkan hiçbir dinozor avı temalı oyundan keyif alamamıştım ama theHunter gerçekten mükemmel bir avcılık oyunu. Hala denemediyseniz, Steam’den oyunu ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Şiddetle tavsiye ediyorum.

theHunter: Primal’da yapay zeka geliştirmeleri, yeni animasyonlar ve türler arası daha gelişmiş iletişim ve interaksiyonlar bulunacak. Oyun Noel öncesinde Steam’de ilk oynanabilir sürümüyle denenebilir olacak. Eğer siz de dinozor avlamak konusunda benim kadar heyecanlı ve tutkuluysanız, mutlaka gözünüz bu oyunun üzerinde olsun.theHunter Primal

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.