SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

This War of Mine’a Hikaye Editörü Geldi

this war of mine

This War of Mine, 1.3 güncellemesiyle birlikte bir nebze de olsa kendi hikayelerinizi anlatmanızı sağlıyor.

Güncellemeyle gelen Scenario Editor özelliği sayesinde oyuna başlarken oyunda olup bitenleri şekillendirecek bazı kritik ayarları değiştirebiliyorsunuz. Savaşın kaç gün süreceğini, ne kadar şiddetli olacağını, hangi karakterlerle başlayacağınızı, haritada hangi mekanların yer alacağını, kışın ne kadar çabuk geleceğini, ne kadar şiddetli geçeceğini ve ne kadar süreceğini ayarlayarak hikayenizi ister çok çetin isterse daha rahat şartlarda yaşayabiliyorsunuz.

Diğer yeni özellik ise Character Editor. Bununla da karakterleri modifiye ediyorsunuz. Karakterlerin ismini, cinsiyetini, mesleğini, karakter modelini ve fotoğrafını belirleyebildiğiniz alanda kendi PC’nizden fotoğraf da yükleyebiliyorsunuz. Yani artık arkadaşlar arasında yapılan “Bir savaş çıksa biz süper takım oluruz ha iyi saklanırız yaşarız” gibi geyikleri oyunda gerçekleştirme şansınız var.

Bunların yanısıra iki yeni mekan ve gece görevleri için de iki yeni müzik parçası eklenmiş. Aşağıda güncellemeyle ilgili bilgilendirme videosunu bulabilirsiniz.

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.