SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Tictoclayanlar League of Legends’da kazanıyor!

Tictoc ile League of Legends’da 1 veya 4 galibiyet IP Takviyesi kazanmak mümkün! Ayrıca League of Legends kampanyası dahilinde T1 ile tanışma şansı ve Tictoc ile LoL Kış Sezon Finali’ne bilet kazanma ihtimali de var!

tictoc league of legends

Tictoc’un bu siteden duyurduğu ve tictoc messenger üstünden de bulup bilgi alınabilecek kampanyası doğrultusunda LoL’de 1 IP Takviyesi kazanmak için sadece telefon numaranızı girmeniz, 4 IP takviyesi kazanmak için ise tictoc’da bir chat grubu açıp ismini LoL kelimesi bulunduracak bir biçimde seçmeniz yeterli. Detaylı bilgileri Tictoc üstünden ya da verdiğimiz site linkinden de bulabilirsiniz.

Ayrıca Tictoc’un bu kampanyası ile oluşturduğunuz chat kulübü sayesinde T1 ile tanışmak ve Kış Sezon Finali’ne bilet kazanmak da mümkün olacak. Daha önce Multiplayer programında duyurduğumuz T1 Türkiye ziyaretine bu sayede siz de katılabilecek ve hatta T1 ile tanışabileceksiniz.

Bu arada yılbaşına girdiğimiz hafta yaptığımız Multiplayer Live yayınlarında sizlere duyurduğumuz Tictoc iPad kampanyasının kazananları da açıklandı. iPad kazananların listesine buradan ulaşabilirsiniz: iPad Kazananlar