SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Titanfall 2, PS4’e Gelecek mi?

Titanfall 2

Bildiğiniz gibi PlayStation’ın 20. yılına özel bir etkinlik düzenleniyor. PlayStation Experience adı verilen bu etkinlikte oyun dünyasının bir çok güçlü firmaları yer alacak. Bugün yayılan ilginç bir söylentiye göre Respawn’ın da bu etkinlikte olacağı üzerine. Gamestop’un verdiği habere göre Titanfall’un geliştiricisi Respawn da bu etkinlikte yer alacak.

Daha önce PlayStation platformlarına oyun çıkarmayan Respawn’ın bu etkinlikte yer alacak olması insanların akıllarına türlü türlü fikirler getirmiyor değil. Düşük bir olasılık olsa da Respawn’ın geliştireceği Titanfall 2’nin PS4’e de gelme olasılığı. Bu etkinlikte bunun duyurusu yapılabilir. Diğer bir olasılık olarak da Respawn’ın geliştirmekte olduğu TPS tarzındaki, aksiyon oyununun da duyurusu yapılabilir.

Tabi ki bunlar hep birer söylenti ve ihtimal. Gerçek olup olmayacağını sanırım PlayStation Experience’in başlamasıyla birlikte öğreneceğiz. Sizin bu konu hakkındaki yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Titanfall
Titanfall
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.