SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Titanfall 2’nin İlk Gün Yaması Sadece 88 MB!

Respawn Entertainment’ın geliştirdiği ve Electronic Arts’ın yayıncılığını üstleneceği Titanfall 2’nin ilk gün yamasının sadece 88 MB olacağı açıklandı.

Respawn Entertainment’ın CEO’su konumundaki Vince Zampella’nın kendi Twitter hesabından açıkladığına göre Titanfall 2 ilk günden  88 MB’lık bir güncelleme alacak. Günümüzün oyunlarındaki veri işleme boyutlarını düşünürsek bu rakam oldukça iyi gözüküyor! İlk oyunuyla pek çok tartışmaya konu olan ve devasa meka’ları ekranlarımıza getiren Titanfall serisi EA’nın en önemli yapımları arasındaydı. Source oyun motoruyla geliştirilen yeni oyunda yine dev robotlar ve farklı yaratıklar bizi bekliyor olacak. Hikaye modu ve multiplayer modu bulunacak Titanfall 2, bu açıdan da heyecanla bekleniyor. Titanfall 2; 28 Ekim 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için beğenimize sunulacak.

Vince Zampella’nın kendi Twitter hesabından yaptığı açıklamayı aşağıda görebileceksiniz :

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...