SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Titanfall Evreni Mobile Taşınıyor

Titanfall’un yapımcısı Respawn Entertainment ve Nexon, Titanfall’un mobil platformlara taşınması için partnerlik anlaşmasına vardı.

Mart 2014’te PC, Xbox 360 ve Xbox One için piyasaya sürülen Titanfall oldukça beğenilmişti. Ne var ki aradan geçen bir buçuk yıl içinde oyunun popülaritesi eriyip gitti. Titanfall’u yeniden canlandırmak isteyen Respawn Entertainment ise Nexon ile iş birliğine gitme ve Titanfall’u konu alan mobil oyunlar geliştirilmesi kararı aldı.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan CEO Vince Zampella, Nexon ile yapılan iş birliğinin birçok açıdan önemli olduğunu vurguladı. Nexon’un dağıtım ağı ve free-to-play tecrübesi sayesinde Titanfall’ın yeni kitlelere ulaşacağını belirten Zampella, yapımcı firma Particle City ile yakın iş birliği içinde yapılacak yeni ve orijinal oyun tecrübesine sahip oyunlar geliştirerek Titanfall evrenini genişleteceklerini söyledi.

Titanfall

Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.