HABERLER

Titanfall Robotlarından Atlas’ın Prototip Figürünü Görmek İster misiniz?

Respawn Entertainment’ın beğenilen oyunu Titanfall’ın robot sınıflarından biri olan Atlas’ın figürüne ait prototip fotoğraflar bugün paylaşıldı. Figürün yapımcısı threezero’nun resmi Facebook sayfasından paylaşılan fotoğraflarda Atlas robotuna ait figürün ayrıntılarını görme şansı buluyoruz. 20″ (50.8cm) olan figür’ün ne zaman satışa sunulacağı ve fiyatının ne olacağı hakkında henüz bir açıklama bulunmuyor. Threezero’nun açıklamalarına göre önümüzdeki günlerde ayrıntıların paylaşılacağı figür oyunun kalitesine yakışır şekilde detaylara sahip olarak beğenimize sunulacak.

PC, Xbox 360 ve Xbox One için 11 Mart 2014’te çıkışını gerçekleştiren ve otoritelerin yanısıra oyuncular tarafından da oldukça beğenilen Titanfall için böylesi kaliteli bir figürün yapılması özellikle koleksiyonerleri memnun edecektir. Atlas figürü’nün prototip fotoğraflarını aşağıda görebilirsiniz.

no images were found

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...