SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Titanfall’dan Yeni Oyun Modu: Pilot Skirmish!

Titanfall’a gelecek olan yeni güncelleme paketiyle birlikte oyuncuların çok istediği mod oyuna eklenecek. Sinir bozucu dev robotlar ve yapay zeka olmadan artık pilotlar kendi aralarında savaşacak. Normal FPS tarzına dönecek olan mod sayesinde Robot olmadığı için alanlar daha geniş olacak bu yüzden daha önceden 6v6 olan maçlar 8v8 olarak oynanacak.
pliotskirtmsh
Güncelleme paketiyle gelen başka bir özellik önce geçici olarak oyunculara sunulan ve çok büyük ilgi gören Marked For Death modu da kalıcı olarak oyuna eklenecek. Burn kartlarına ve mağazaya düzenleme geliyor. Black Market Daily Deal adı verilen güncelleme ile rastgele Burn kartları elde edebileceğiniz desteler sunulacak ve bu sayede daha ucuz fiyata daha değerli Burn kartlarına sahip olabilme şansını elde edeceksiniz. Oyuna renk körü modu eklenecek ve sonradan bağlanan oyunculara uygulanan ceza sistemi de kaldırılacak.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.