SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Tony Hawk’s Pro Skater 5 Tanıtıldı!

Tony Hawk

Kaykay dediğimizde aklımıza gelen ilk isim olan Tony Hawk’ın oyuncular için geliştirilen oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor. Activision’ın ünlü kaykay serisinin yeni oyunu Tony Hawk’s Pro Skater 5 sonunda oyunculara tanıtıldı.

Yeni oyunda ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz parkurlar, görevler yer almakta. Ayrıca kendiniz de parkur oluşturup arkadaşlarınızla birlikte eğlenebilirsiniz. Bunun yanı sıra rekabetçi yarışlarda bulunmakta.

Oyunda yer alacak ünlü kaykaycılar ise şu şekilde; Tony Hawk, Skaters include, Nyjah Huston, Aaron Homoki, Ishod Wair, Riley Hawk, Lizzie Armanto, Chris Cole, David Gonzalez, Leticia Bufoni ve Andrew Reynolds.

PS4 ve Xbox One’a bu senenin son çeyreğinde çıkacak olan oyun, PS3, Xbox 360 ve el konsollarına 2016 yılı içerisinde çıkış yapacak.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.