SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Transformers 5 : Son Şövalye Filmi 23 Haziran’da Vizyonda!

Son Şövalye, Transformers serisinin özündeki efsaneleri paramparça ediyor ve kahraman olmanın anlamını yeninden tanımlıyor. İnsanlar ve Transformerlar savaşta, Optimus Prime gitmiş. Geleceğimizi kurtarmanın anahtarı geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde yatıyor. Dünyamızı kurtarmak Cade Yeager (Mark Wahlberg); Bumblebee; bir İngiliz lordu (Sör Anthony Hopkins) ve bir Oxford profesöründen (Laura Haddock) oluşan beklenmedik bir ittifaka düşüyor.

Herkesin hayatında fark yaratması istenen bir an gelir. Transformers 5: Son Şövalye’de avlananlar kahraman olacak. Kahramanlar kötüler olacak. Yalnızca bir dünya ayakta kalacak: ya onlarınki ya da bizimki.

Ülkemizde 23 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek olan Transformers 5: Son Şövalye filminin özel gösterimi için 10 adet çift kişilik bilet hediye ediyoruz! 

22 Haziran 2017 Perşembe günü İstanbul Anadolu yakasında akşam saat 21:00’da gerçekleşecek özel gösterimde Transformers 5: Son Şövalye filmini herkesten önce bizlerle birlikte izlemek istiyorsanız;

Bu gönderiyi beğenip, paylaşın ve filmle ilgili beklentilerinizi yorum atın;

Çift kişilik biletlerden birini kazanma şansı yakalayın!

Kazanan arkadaşlarımızla 22 Haziran’da Facebook üzerinden iletişime geçecek ve detayları paylaşacağız.

#Transformersfilmi

Buradan çekilişe katılarak bilet kazanma şansı yakalayabilirsiniz:

Ülkemizde 23 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek olan Transformers 5: Son Şövalye filminin özel gösterimi için 10…

Multiplayer paylaştı: 20 Haziran 2017 Salı

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...