SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Trevor’un Hayatını Merak Ediyor musunuz?

Ünlü sosyal paylaşım sitesi Facebook’un yılın başlarında kullanıcılarına sürpriz yaparak o güne kadar profillerinde paylaştıklarının ışığında hayatlarını yansıtabilmelerine izin verdiği “Facebook Filmim” videosunu hatırlarsınız. Pek çok kullanıcının kendi hayatlarının filmini (!) yayınladığı bu jest’in bir benzerini şimdi kim kullandı dersiniz? GTA 5’in unutulmaz karakteri Trevor! GTA 5’te yer alan sosyal paylaşım sitesi Life Invader’ı kullanarak hayatının filmini gözler önüne seren Trevor bakın bugüne kadar neler yapmış! Bu noktada GTA 5’in içinde yer alan Life Invader’ın Facebook’a bir gönderme olduğunu hatırlatalım. İşin ilginci bu videoyu bugün Rockstar Games’in kendi Facebook sayfasından yayınlaması… Eğlendirmeyi biliyorsun Rockstar!

Trevor’ın Life Invader filmini pardon hayatının filmini(!) merak ediyorsanız aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz… Trevor’a özgü esprilerle izleyenleri gülümseten bu video gerçekten eğlenceli olmuş… Trevor ne adamsın!

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...