SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

tRICKED eSports, League of Legends Takımını Duyurdu!

Tricked

Danimarka kuruluşu olan tRICKED eSports ekibi, geçtiğimiz sezon Avrupa CS’e çıkma mücadelesi vermiş ama elemelerde başarılı olamayınca CS’e katılamamışlardı. EY Nordic sıralamasında birinci olan ve önümüzdeki sezon herhangi bir slot satın almaması durumunda CS’e katılmak için mücadele verecek olan tRICKED eSports yeni sezon League of Legends kadrosunu duyurdu.

Takımdan yapılan açıklama ile birlikte LCS ve CS tecrübesi olan bir çok oyuncu kadroda yer alıyor. Üst koridorda GIANTS forması giymiş Peter “Atom” Thomsen, ormanda ülkemizde de forma giymiş olan Arttu “Taikki” Sirkka, orta koridorda oldukça tecrübeli olan LCS, CS ve Türkiye deneyimleri bulunan Dan “GodBro” Van Vo,  nişancı rolünde eski oyuncuları olan ve yine LCS, CS tecrübesi yüksek bir isim Viktor “Reje” Eriksen yer alıyor.

Takımın destek rolünde ise çaylak bir oyuncu var. Henüz profesyonel arenada yer almayan Danimarkalı isim Anders “Fittle” Wind takımın destek rolünde yer alacak.

tRICKED eSports
tRICKED eSports
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.