SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

TSM’de Ayrılık Var!

Team Solo Mid

Sezon başında kadrosuna, futbol ve beyzbol alanlarında teknik yönetim deneyimi bulunan KC “Woodbuck” Woods’u koç pozisyonuna getiren TSM’in bu kararı gündemi meşgul etmişti. Amerika LCS’e iyi bir giriş yapamayan TSM, ilk üç haftayı üç yenilgi, üç galibiyet ile kapatmış, ancak son iki haftada dört galibiyet alarak ikinci sıraya yükselmişti.

Ancak bu durum Woodbuck ile yolların ayrılmasının önüne geçmiş değil. Ayrılık haberini Woodbuck kendi resmi sosyal hesabından takipçilerine duyurdu. TSM için daha fazla çalışmayacağını belirten eski koç, ayrılık sebebini ise oyunculara duyduğu saygıdan dolayı açıklamayacağını belirtti.

TSM ekibi resmi sitesinde yaptığı açıklamada, Woodbuck’ın bir yaşam koçu olarak takıma kazandırıldığını ve Woodbuck’ın geleneksel spor alanında yaptığı işlerin başarılı olduğunu ve bunu takım oyuncularına profesyonel bir yardımın sağlanması adına denemek istedikleri belirtildi. Ancak Woodbuck’ın geleneksel sporlar için kullandığı katı disiplin ve yöntemlerin başarılı sonuçlar doğurmasına rağmen, espor alanında bu yöntemlerin olumlu sonuçlar doğurmadığını dolayısıyla yollarının ayrıldığı açıklandı.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.