SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Türk Oyuncu Top5’te!

Koray "Naru" Bıçak

Dark Passage League of Legends takımının başarılı orta koridor oyuncusu Koray “Naru” Bıçak, Avrupa’da ilk beşe girerek gurur kaynağı oldu. Geçtiğimiz sene kazanmadık kupa bırakmayan ve şampiyon olarak tamamladıkları Türkiye Şampiyonluk Ligi sonrasında Naru takımıyla birlikte,  Wild Card’da da başarılı bir performans sergileyip ülkemizi 2014 Worlds’te temsil etmişti.

Bu yolculuk süresince bir çok oyuncuyla karşılaşan ve yeteneklerini geliştirme açısından oldukça tecrübe edinen Naru, bu sezon Avrupa’da en iyi beş oyuncu olma başarısını gösterdi. Her yirmi dört saatte bir değişen sıralamada Naru ilk beşe girmeyi başardı. Sıralamada LCS’te mücadele eden bir çok oyuncu da bulunmakta.

Belkide önümüzdeki sezon Koray “Naru” Bıçak’ı LCS sahnelerinde görebiliriz kim bilir? Takımların bu sıralamalardaki oyuncuları inceledikleri bilinen bir gerçek. Multiplayer ailesi olarak Naru’nun başarılarının devamını dileriz.

Avrupa'da dereceli sıralama
Avrupa’da dereceli sıralama
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.