SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Türk Yapımcı OldMoustache’tan Yeni bir Oyun, No:70

Volkan Demir, Gözde Demir, Evren Özgüner ve Tuna Toygün’ün üyesi olduğu dört kişilik bir ekibin temellerini attığı OldMoustache, oyuncuların karşısına gerilim/puzzle türünde bir oyun olacak No:70 ile çıkmaya hazırlanıyor.

No:70’de yönettiğimiz karakterimizin çocukluğunu geçirdiği ve bu dönemde kendisinde iz bırakan korku ve gizem dolu olaylar yaşadığı eve geri dönüyoruz. Geçmişte yaşadığı olaylar, karakterimizin peşini bırakmayınca büyüdüğü eve geri dönüyor ve sır perdesini aralamaya karar veriyor.

Korku/gerilim türündeki oyun aynı zamanda oldukça amansız puzzle’lara da sahip olacak. OldMoustache, oyundaki puzzleların oldukça zor olacağını ve oyunun oyuncunun elinden ipuçlarıyla tutmayacağının altını çiziyor. Oyun henüz geliştime aşamasında ve henüz tam çıkış tarihi ile ilgili bilgi yok. Ancak yakında Steam Greenlight’ta da yerini almaya hazırlanıyor.

Haberimizin devamında oyunun trailer’ını ve oyundan görüntüleri bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için oyunun sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

no images were found

 

Orhun Kayaalp
the authorOrhun Kayaalp
30 yaşıma geldim hâlâ oyun oynuyorum.