SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Türkiye PES 2015 Şampiyonası Başlıyor!

PES 2015

Futbol oyunları denildiği zaman FIFA ile rekabet içerisinde olan PES, futbol severleri bir araya getirecek muhteşem bir turnuvaya hazırlığı içerisinde. Sony PlayStation, Teknosa, PayPal ve Aral işbirliğinde gerçekleştirilecek olan PES 2015 turnuvası ile ülkenin en iyi oyuncusu aranmakta. Bu turnuvayı kazanan oyuncu ise ülkemizi PES 2015 Dünya Şampiyonası’nda temsil etme hakkı kazanacak.

Dört büyük ilde gerçekleştirilecek olan bölge elemeleri sonrasında her bölgenin şampiyonu PS4, ikincisi ise PS3 kazanacak. Ayrıca dört bölgenin birincisi olacak oyuncular İstanbul’da yapılacak büyük finalde yarışacaklar. Büyük Final zaferini kazanan oyuncu ise, hem UEFA Şampiyonlar Ligi Finali’ni yerinden izleyecek hem de Berlin Olimpiyat Stadı’nda yapılacak PES 2015 Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek.

21 Mart – 10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan turnuva İstanbul, İzmir, Ankara ve Eskişehir illerinde düzenlenecek bölge elemeleri ile başlayacak. Turnuva ile ilgili tüm detaylı bilgiye, turnuva kurallarına ve katılım şartlarına buradan ulaşabilirsiniz. Katılacak olan tüm oyunculara başarılar dileriz.

PES 2015 Türkiye Şampiyonası
PES 2015 Türkiye Şampiyonası
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.