SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde Beşinci Hafta

Türkiye Şampiyonluk Ligi

Seçimler ve sınavlar sebebiyle lige verilen ara bu hafta yapılan karşılaşmalar ile birlikte son buldu. Beşinci haftası geride kalan 2015 Türkiye Şampyonluk Ligi’nde Beşiktaş liderliğini sürdürüyor. İkincilik yarışında ise kıyasaya bir mücadele yaşanıyor. Tam üç takım ikincilik için aday konumda.

Haftanın karşılaşmalarına göz attığımızda, Beşiktaş’ın iki oyuncu değişikliği sonrası göstereceği performans merak konusuydu. Haftayı iki galibiyetle kapatmayı başarsa da Beşiktaş’ın tam takım uyumu için henüz zamana ihtiyaçları olduğu gözlemlendi. Yeni ormancısı ile birlikte dört maç üst üste kazanan Team Turquality, bu haftayı iki yenilgi ile kapattı. Geçtiğimiz Kış sezonunda da takıma yeni katılan ormancısı ile aynı durumu yaşayan TT sanki kendisini tekrarlıyor gibi. Atlas ve CREW bu haftadan galibiyet alamadan ayrılan diğer takımlar oldu.

Ara öncesindeki son haftayı iki yenilgi ile kapatan HWA, taraftarlarını şok etmişti. Ancak aradan sonra en hazır gözüken takımlardan biri HWA oldu. Haftayı iki galibiyet ile geçiren HWA ikinciliğe yükseldi ve bundan sonra bir sürprize sebebiyet verme niyetinde değil. Ara sonrası cezası sona eren Naru ile birlikte Dark Passage takımı da bu haftayı iki galibiyetle bitirdi ve ikinciliğe yükselirken, hazır gözüken takımlardan biri oldu.

İkinciliğin bir diğer adayı olan OHM, bu haftayı bir galibiyet bir yenilgi ile tamamladı. Yeni üst koridor oyuncularının takıma katılmasıyla birlikte uyum sorunu yaşandığı bariz bir şekilde görüldü. İlk gün karşılaşmalarında Atlas’a karşı oyunun erken kısmını ağır bir şekilde kaybedip, orta koridor oyuncuları Immortoru’nun bireysel performansı ile geri dönüş yapıp zor olanı başardılar. Ancak OHM, ikinci gün HWA karşısında alınan yenilgi sonrası tek başına yer aldığı ikincilik pozisyonunu HWA ve DP ile paylaşmak zorunda kaldı.

2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Beşinci Hafta Karşılaşmaları ve oluşan Puan Durumu şu şekilde;

2015 TŞL Yaz Sezonu Beşinci Hafta
2015 TŞL Yaz Sezonu Beşinci Hafta
2015 TŞL Yaz Sezonu Puan Durumu
2015 TŞL Yaz Sezonu Puan Durumu

 

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.