SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Türkiye Yükselme Ligi Şampiyonu Team Orora Oldu!

Yükselme Ligi

Türkiye Şampiyonluk Ligi’ne çıkmak için takımların mücadele verdiği Türkiye Yükselme Ligi Finali bugün oynanan karşılaşma ile birlikte sonlandı. Dün yapılan Yarı Final karşılaşmaları sonrasında SuperMassive TNG ve Team Orora, Final’e yükselmeyi başaran takımlar olmuştu.

SuperMassive TNG, Number One ekibini 2-1 ile geçerken, Team Orora, Victorious Ace ekibini 2-0 ile geçmişti. Bugün ilk olarak kaybeden takımlar üçüncülük maçına çıktı. Victorious Ace ekibi, üçüncülük karşılaşmasında Number One Esports’u 2-0 yenmeyi başardı. Bu sonuçla birlikte NR1 ekibi gelecek sezon Yükselme Ligi’nde devam edecek. Victorious Ace ekibi ise Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde yer almak için Team Turquality ile karşılaşacak.

Final karşılaşmasında SuperMassive TNG ile Team Orora takımları arasındak mücadeleyi 3-1’lik skor ile birlikte Team Orora kazandı ve ligden düşen Beşiktaş.OHM takımının yerine Türkiye Şampiyonluk Ligi’ne yükseldi.

Karşılaşmayı kaybeden ve sezonu ikinci olarak tamamlayan SuperMassive TNG ekibi de Türkiye Şampiyonluk Ligi’ne yükselebilmek için Çilekler takımını mağlup etmesi gerekiyor.

Yükselme Ligi Şampiyonu Team Orora oldu.
Yükselme Ligi Şampiyonu Team Orora oldu.

 

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.