SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Türkler’den Yeni Oyun: Çanakkale Geçilmez: Kurtuluş!

Çanakkale Geçilmez: Kurtuluş

Türk oyun geliştiricisi Green Leaf Game Studio yeni bir proje ile karşımıza çıkıyorlar. Şirketin yeni projesi Çanakkale Geçilmez: Kurtuluş adını taşıyor. Green Leaf Game Studio tarafından oyun hakkında detaylı bir bilgilendirme yapıldı;

“Projemiz Çanakkale Savaşı’nı konu alarak o dönemin kültürünü birebir yansıtacaktır. Oyun anında o dönemleri görmeyenler için bile o dönemi bire bir yaşayacağını söyleyebiliriz. Oyun Valiant Hearts : The Great War tarzında olacak, ama o dönemi yansıtma ve duygusallık konusunda hiç bir sıkıntı yaşatmayacak. Çanakkale Geçilmez-Kurtuluş; PC ve iOS için hem Türkçe, hem de İngilizce dil desteğiyle satışa sunulacak.”

Firmanın diğer projeleri de tıpkı Çanakkale Savaşı gibi Türk kültürünün mihenk taşları arasında yer alan ve derin izler bırakan olayları konu edecek. Multiplayer ekibi olarak Green Leaf Game Studio’ya çalışmalarında başarılar dileyerek, Türk tarihine önem vererek gençlere bunu aşıladıkları içinde kutluyoruz. Oyun hakkında yeni bilgilendirmeler yapıldıkça sitemizde bulabileceksiniz.

71597_550x250
Çanakkale Geçilmez: Kurtuluş
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.