SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Turtle Rock’tan Evolve’un DLC’leri İçin Açıklama Geldi!

Evolve

Geçtiğimiz günlerde Turtle Rock ekibi oyuna gelmesi planlanan DLC’ler hakkındaki görüşlerini paylaşmışlardı. Ancak oyuncular, yapılan bu açıklama sonrası büyük bir tepki gösterdi. Bunun üzerine Turtle Rock, yeni bir açıklama yayınlayarak asıl amaçlanan stratejiyi oyuncularla paylaştı.

Turtle Rock’ın kurucu üyelerinden Phill Robb’un açıklaması şöyle; “Avcılar ve Yaratıklar’ı geliştirmek bizim için oldukça pahalı ve zaman alan bir proje oldu. Biz oyunu oynayanların istedikleri zaman yeniliklere ulaşmasını istiyoruz. Bundan dolayı ekibimiz ile konuyu ele aldık ve oyuna eklenecek olan tüm modları ve haritaları ücretsiz olarak oyunculara sunma kararını aldık. Eğer satılan DLC’yi almasanız bile satın alanlarla birlikte aynı oyunun içerisinde bulunacaksınız. Emin olun bundan sonra gelecek olan DLC’lerin içerdiği içerikler asla oyunla gelen içeriklerden üstün olmayacak.”

Anlaşılan Turtle Rock oyunu P2W’e dönüştürmeyecek ve her oyuncuya eşit fırsatta yarışma ortamı sağlayacak. Umarız bu açıklama oyuncuları rahatlatmıştır.

Evolve
Evolve

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.