SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Ubisoft, AC: Unity Season Pass Alan Kullanıcılarına Oyun Hediye Ediyor!

assassin's creed

Ubisoft, Assassin’s Creed: Unity’nin hayalı çıkışı sonrası, Season Pass alan kullanıcıları için bir çalışma başlattı. Satışları durdurulan Season Pass’i alan oyuncularına DLC’lerin ücretsiz olarak yine verileceğini ve bunun üstüne çıkarılan olan oyunlardan bir tanesini de ücretsiz olarak oyunculara sunacağını açıkladı.

Bugün itibariyle başlatılan çalışmayla birlikte AC: Unity Season Pass sahibi kullanıcılar, oyuna ve Season Pass’a hangi platformda sahipse yalnızca o platform için Far Cry 4, The Crew, Watch Dogs, Assassin’s Creed IV: Black Flag, Rayman Legends ve Just Dance 2015 oyunlarından birine ücretsiz olarak sahip olabilecek. 15 Mart’a kadar sürecek olan bu çalışmayla oyuncuların zararı karşılanması hedefleniyor. Ubisoft biraz olsun hayal kırıklığı yarattığı durumu kendi lehine çevirmek için güzel bir çalışma yapmış.

Assassin's Creed: Unity
Assassin’s Creed: Unity
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.