SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Ubisoft, EA Access Tarzı Bir Sistemi Uygun Buluyor!

Geçtiğimiz haftalarda EA tarafından Xbox One için beta olarak duyurulan EA Access sistemini sizlere buradaki haberimizde  tanıtmıştık. diğer oyun şirketleri de bu sistem hakkında yorumlarını sunmaya başladı. İlk olarak Activision, sistemin nasıl işlediğinin görülmesi gerektiğini ve bu yüzden beklemede olduğunu açıklamıştı.
ea_access.0.0_cinema_640.0
Ubisoft’un CEO’su Yves Guillemot yaptığı açıklama şöyle; “Bana göre bu sistem yayıncıyı oyuncuların gözünde daha değerli gösterecek. Çünkü oyuncular genellikle yayıncının tek bir oyununa bağlı kalırlar ve diğer çıkarılan oyunlardan pek haberleri olmaz. Bu sistem sayesinde oyuncular diğer oyunlardan haberi olacak ve yeni oyunları keşfetme şansına sahip olacak.”
yves
Anlaşılan o ki Ubisoft EA Access tarzı bir sisteme sıcak bakıyor. Yakın zaman da belki de Ubisoft’un bu tarz bir üyelik sistemini duyurduğuna tanıklık edebiliriz. Size göre bu tarz sistemler gerçekten de yararlı mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.