SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

ULTIMATE TEAM’DE BU YIL NELER DEĞİŞECEK?

FIFA 20

FIFA 20’de FIFA Ultimate Team modu konusunda birçok değişiklik yer alacak. FIFA Ultimate Team’de yer alacak değişikliklerin yer aldığı “Sahadan Notlar” makalesi dün EA Sports yetkilileri tarafından yayımlandı. Gelin bu değişikliklere birlikte göz atalım.

FIFA 20 FUT modunda yer alacak değişikliklerden ilk göze çarpanı, daha detaylı bir takım düzenleme ekranına sahip olması. Takımımızın logosunu, formasını, stadyumunu ve hatta maç öncesi yapacağı tribün koreografisini gördüğümüz bu ekran, FIFA 20 ile birlikte FUT‘a eklenen özelliklerden birisi olacak.

FUT Friendly maçlarına da yeni eklemeler yapıldı. Geçtiğimiz yıl “House Rules” adı altında oyuna eklenen Survival gibi KickOff modları, bu yıl FUT modunda da yer alacak.  Mystery Ball ve King of the Hill adlı iki yeni House Rules oyunu da bu eklenen özellikler arasında yer alacak.

Ayrıca FUT’a özel iki maç modu da oyuna eklenecek. Swaps adlı modda karşı takımla takımınız toplamda üç oyuncuyu rastgele bir şekilde takaslayarak oyuna başlayacak. Max Chemistry modunda ise takımın uyumu ne şekilde olursa olsun %100 Chemistry ile oynayacak.

Daha Basit Bir Kadro Ekranı

FIFA 20 ile birlikte FIFA Ultimate Team’in kadro düzenleme ekranı köklü değişikliklere uğrayacak. Bu arayüz değişiklikleriyle kadro düzenlemek eskisine kıyasla daha kolay olacak. Oyuncu talimatları gibi alt menülere erişim konusunda daha pratik çözümler üretilecek.

Ayrıca kulübünüzde yer alan aynı mevkide oynayan oyunculara iki tuşla erişim gibi birtakım kolaylıklar kadro ekranına eklenecek.

Ultimate Team’in en popüler modlarından birisi olan Squad Battles konusunda da bazı değişimler olacak. Squad Battles arayüzü bu değişikliklerden en çok göze çarpan değişiklik gibi görünüyor. Ayrıca Squad Battles dinamikleriyle alakalı da birkaç minör değişiklik yapılacak.

 

Baturhan Yondemir
1989 yılından bu yana Prince of Persia oynuyorum.